ثبت

صلاحیت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

میزان درآمد (تومان) شما در سال ۱۴۰۲ چقدر بوده است؟

درخواست شما با موفقیت ثبت شد. موارد در اولین فرصت ممکن بررسی و در صورت امکان‌پذیربودن، با شما تماس گرفته خواهد شد.

فرم ثبت درخواست

صلاحیت خدمات مشاوره  چیست؟
به فرآیندی که طی آن توان تخصصی مشاور طبق آیین­‌نامه تشخیص صلاحیت مشاوران ارزیابی و بررسی شود را تشخیص صلاحیت می­‌گویند. گفتنی است که تشخیص صلاحیت مشاوران از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌­ریزی کشور صورت می­­‌گیرد. سازمان مذکور مشاوران را در قالب ضوابطی که در آیین­‌نامه درج شده است در پایه‌­های ۳، ۲ و ۱ در هر تخصص و نیز پایه نهایی در گروه‌­های تخصصی، تعیین صلاحیت می­‌کند.
چنانچه یک مشاور بتواند صلاحیت انجام همه تخصص‌­های یک گروه را در پایه ۱ کسب کند بعد از تصویب کارگروه فنی تشخیص صلاحیت، مشاور موفق به اخذ نهایی پایه می­‌شود و با توجه به تعداد کاری که در هر تخصص مجاز است بدون در نظر گرفتن محدودیت حداکثر حقوق مناسب، فعالیت می­‌کند. افزون بر این هر مشاور قادر است با معرفی افراد واجد شرایط، طبق ضوابط آیین­‌نامه مذکور در کلیه تخصص‌­ها و گروه­‌های تخصصی و یا تکرار در تخصص، کسب صلاحیت کند.​​​​​​​

صلاحیت خدمات پیمانکاری چیست؟
صلاحیت پیمانکاری، گواهینامه صلاحیت پیمانکاری، رتبه یا گرید تماماً عناوینی است که توسط متقاضیان اعلام می گردد. سازمان برنامه و بودجه کشور (ساجات) شرکت‌های فنی مهندسی را احراز صلاحیت می‌کند. شرکت‌هایی که احراز صلاحیت آنها تایید شود توسط ساجات گواهینامه صلاحیت پیمانکاری صادر می‌شود.
​​​​​​​صدور گواهینامه تشخیص صلاحیت پیمانکاری در پایه های ۱ و ۲ توسط سازمان برنامه و بودجه کشور و در پایه‌های ۳ و ۴ و  ۵ توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان‌ها انجام می‌شود.

سبد خرید